January 26, 2021

Publikohet dueti “Po ta boj hallall” nga Afrim Muqiqi dhe Engjëllusha Salihu


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 162

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 163

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 164

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 165

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 166

Afrim Muqiqi dhe Engjëllusha Salihu kanë sjellur këngën e tyre të parë së bashku.

Dyshja e artistëve kanë lansuar projektin “Po ta boj hallall” i cili erdhi i vizuelizuar edhe me videoklip.

Për tekstin e këngës është përkujdesur Arian Agushi, muzika nga  Shyhrete Behluli me orkestrimi të Miti Geci, ndërsa për klipin u përkujdes Vizioni Media.

Kënga tashmë gjendet në kanalin Youtube dhe padyshim do të pritet mirë nga adhuruesit e tyre.