March 1, 2021

Përfundojnë ndeshjet e Superligës: Fitojnë Drita e Gjilani, kjo skuadër bie në Ligën e Parë


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 162

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 163

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 164

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 165

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 166

Kanë përfunduar tri ndeshjet e para të xhiros së 26-të në Superligën e Kosovës


Drita vazhdon me fitore dhe do ta mbajë kreun e tabelës edhe pas kësaj xhiroje, shkruan Reporteri.net

‘Intelektualët’ mposhtën me rezultat të thellë prej 4-0 Vushtrrinë.

Gjilani e mposhti Dukagjinin me rezultat 3-1 dhe kështu tani skuadra nga Klina nga edicioni tjetër edhe zyrtarisht do të bëjë gara në Ligën e Parë.

Ndeshja më interesante e ditës së sotme ishe dueli direkt për mbijetesë ndërmjet Trepçës ’89 dhe Flamurtarit, që përfundoi me rezultat të barabartë 1-1.

Më poshtë e keni tabelën aktuale të Superligës së Kosovës. /Reporteri.net/