February 27, 2021

Mozzik konfirmon bashkëpunimin e dytë me Kidën


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 162

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 163

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 164

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 165

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 166

Mozzik dhe Kida janë drejt finalizimit të projekt të dytë së bashku.

Këtë e ka konfirmuar vet reperi nga Ferizaj, që ishte i ftuar në emisionin “NIN” i cili tha se tashmë janë gati rreth pesë demo.

Mozzik zbuloi se gjatë kësaj vere do të vijnë me duetin e tyre të dytë pas “Premtimet” që sollën vite më parë.

Poashtu reperi deklaroi se Kida është artistja femër me të cilën përshtatet më së mirin ë muzikë prandaj gjithmonë e ka patur në plane që të sjell edhe një tjetër këngë me të.

Ndërsa, përveç kësaj Mozzik ka folur edhe për jetën private, Loredanën dhe vajzën e tyre Hana./Indeksonline/