March 6, 2021

Milot Rashica zbulon emrin e djalit


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 162

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 163

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 164

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 165

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 166

Futbollisti Milot Rashica është bërë baba për herë të parë.


Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi me Belkis dhe djalin e sapolindur.

Disa orë më vonë, me një tjetër postim në llogarinë e tij në Instagram ai zbuloi emrin dhe portretin e bebes.

Në kapelën e të porsalindurit shkruan Tian dhe ky është emri të cili i vunë prindërit e rinj.