January 26, 2021

Mblidhet LDK-ja, pritet të dalë me emrat e ministrave


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 162

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 163

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 164

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 165

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 166

Pak më parë në selinë kryesor të Lidhjes Demokratike të Kosovës, është mbledhur struktura udhëheqëse e saj.


Në këtë takim po marrin pjesë kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, nënkryetari Agim Veliu si dhe Anton Quni, etj. Ndërsa nuk dihet nëse brenda këtij takim është ftuar kryetarja e Kuvendit, njëherit nënkryetarja e kësaj partie Vjosa Osmani.

Temë diskutimi pritet të jenë zhvillimet e fundit në vend sa i përket votimit të qeverisë së re të udhëhequr nga LDK-ja, në koalicion me Aleancën për Ardhmërinë e Kosovë dhe Nisma Social Demokrate.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *