MIRANDA KERR: VAZHDOJ TË JEM MIKESHË ME ISH-BASHKËSHORTIN


MIRANDA KERR: VAZHDOJ TË JEM MIKESHË ME ISH-BASHKËSHORTIN

Ata u martuan në 2013 dhe u shkurorëzuan pas tre vjetëve. Por, Miranda Kerr pohon se ka mbetur mikeshë me ish-bashkëshortin Orlando Bloomin.

Madje, ata kanë edhe një djalë të quajtur Flynn, i cili kishte lidhur prej lidhjes jashtëmartesore para 6 vjeçësh.

“Ishte gjëja më e mirë që ndodhi. Ne nuk po i sillnim asnjë të mirë njëri-tjetrit. Nuk ka armiqësi mes nesh, do mbetemi gjithmonë miq”, ka thënë ajo për revistën The Edit.

Theksojmë se aktualisht Miranda është e martuar me themeluesin e Snapchat, Evan Spiegelin.

“Marrëdhënia po shkon shumë mirë, ndërsa është gjithçka spontane mes nesh dhe bëjnë çfarëdo që na shkon ndër mend”, tha modelja ditë më parë për mediat britanike.

Nuk dihet nëse së shpejti do bëhet nënë për herë të dytë.