Po Shfletoni tek: VIP

Prindërit e Rita Orës me pushime në Shqipëri, ftojnë edhe fëmijët e tyre të vizitojnë trojet shqiptare

Prindërit e Rita Orës me pushime në Shqipëri, ftojnë edhe fëmijët e tyre të vizitojnë trojet shqiptare

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, vazhdon të jetë një prej emrave më aktivë në tregun botëror. Javën e kaluar, ajo u bë temë e medieve lidhur me disa fotografi që...
Rikthehet “Dancing With the Stars”, mësoni kur fillon dhe cilët do të jenë konkurrentët

Rikthehet “Dancing With the Stars”, mësoni kur fillon dhe cilët do të jenë konkurrentët

Kohët e fundit në media është shkruar se shumë shpejt në ekranin e Vizion Plus do të nisë “Dancing with the Stars”. Deri tani thuhet se moderatore e këtij programi do të jetë Almeda...
Samanta ua dedikon adhuruesve çmimin e “Baladës më të Mirë”

Samanta ua dedikon adhuruesve çmimin e “Baladës më të Mirë”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Samanta Karavella, ka shënuar sukses të konsiderueshëm në festivalin “Kënga Magjike”. Ajo u paraqit në këtë festival me baladën “Humbur”, që u...
SË PAKU TREGOHET E SINQERTË

SË PAKU TREGOHET E SINQERTË

“Unë jam tmerrësisht e zemëruar me tifozët e mi, unë e urrej kur më drejtohen në publik”. Aktorja thotë se kjo është mënyra se si mbron të drejtën e saj për privatësi....
AKTORJA E NJOHUR ARRESTOHET PËR DHUNË NDAJ BASHKËSHORTIT

AKTORJA E NJOHUR ARRESTOHET PËR DHUNË NDAJ BASHKËSHORTIT

Naya Rivera, njohur për disa role televizive është arrestuar nën akuzën e dhunës ndaj bashkëshortit. Aktorja 30-vjeçare është arrestuar pas i ka dhunuar bashkëshortin në West Virginia....
ADELINA ISMALI JO MË SI KËNGËTARE, KU DO E SHOHIM ATË?

ADELINA ISMALI JO MË SI KËNGËTARE, KU DO E SHOHIM ATË?

Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili ka dhënë një deklaratë për karrierën e saj. Në një prononcim për TV Klan, ajo ka thënë se nuk do ti kthehet më muzikës, por, sipas saj ajo ka...
SELENA GOMEZ NË AMERICAN MUSIC AWARDS 2017

SELENA GOMEZ NË AMERICAN MUSIC AWARDS 2017

Të gjithë sytë tek Selena Gomez në American Music Awards 2017. Jo vetëm për shkak të rilidhjes së saj me Justin Bieber, por pamja e saj e re, një Selena bionde. Ky është momenti i parë...
SPICE GIRLS SERISH SË BASHKU

SPICE GIRLS SERISH SË BASHKU

Grupi i njohur muzikor Spice Girls serish do të bëhet së bashku vitin e ardhshëm. Pas bisedimeve sekrete, të pesë vajzat të njohura si Spice Girls, serish do të bëhen së bashku. Spice Girls...
REMIKSI I ”NEW RULES” I DUA LIPËS NA KTHEN NË VITET 80-TË

REMIKSI I ”NEW RULES” I DUA LIPËS NA KTHEN NË VITET 80-TË

Kënga “New Rules” nga Dua Lipa është shndërruar ndër hitet më të mëdha pop sivjet. Megjithatë, një remiks i “Initial Talk” ka kthyer këtë në hit të viteve të 80-ta. “Initial...
SWIFT TEJKALON RIHANNA ME NUMRIN E ABONENTËVE NË YOUTUBE

SWIFT TEJKALON RIHANNA ME NUMRIN E ABONENTËVE NË YOUTUBE

Taylor Swift ka lëshuar së fundi një seri këngësh të reja, të cilat duket se po i shpaguhen. Numri i abonentëve në kanalin e këngëtares  YouTube Vevo ka kaluar Rihanna-n. Të premten,...