Po Shfletoni tek: VIP

FUNDET, ZGJIDH MODELIN SIPAS FORMAVE

FUNDET, ZGJIDH MODELIN SIPAS FORMAVE

Fundet janë një nga veshjet bazë të garderobës së femrave dhe moda na jep gjitjmonë varietete. E rëndësishme është të zgjedhësh formën më të përshtatshme për fizikun, në mënyrë...
BEBE REXHA DHE JENNIFER LOPEZ IA THONË KËNGËS SË BASHKU

BEBE REXHA DHE JENNIFER LOPEZ IA THONË KËNGËS SË BASHKU

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Bebe Rexha duket se ka suksese të njëpasnjëshme në botën e showbizit. Ajo është takuar me shumë fytyra të njohura botërore, së fundmi edhe me...
MIRANDA KERR: VAZHDOJ TË JEM MIKESHË ME ISH-BASHKËSHORTIN

MIRANDA KERR: VAZHDOJ TË JEM MIKESHË ME ISH-BASHKËSHORTIN

Ata u martuan në 2013 dhe u shkurorëzuan pas tre vjetëve. Por, Miranda Kerr pohon se ka mbetur mikeshë me ish-bashkëshortin Orlando Bloomin. Madje, ata kanë edhe një djalë të quajtur Flynn,...
CILA ËSHTË MOSHA KUR NJERËZIT FILLOJNË TË MËRZITEN ME PUNËN DHE PSE?

CILA ËSHTË MOSHA KUR NJERËZIT FILLOJNË TË MËRZITEN ME PUNËN DHE PSE?

Jean Prince ishte 50 vjeçe kur ajo nisi të punojë për një kompani teknologjike pranë CAMBRIDGE si autore teknike, duke shkruar dokumentacionin e softëare. “U ndjeva me fat”, tha ajo. Por...
PITT DHE JOLIE ANULOJNË DIVORCIN

PITT DHE JOLIE ANULOJNË DIVORCIN

Nuk ka më divorc. Brad Pitt dhe Angelina Jolie i kanë dhënë njëri-tjetrit një mundësi të dytë. Dhe takimi i parë pas 10 muajsh, larg syrit të medias, është realizuar në Beverly Hills,...
ANGELINA JOLIE, NUK MË PËLQEN TË JEM BEQARE

ANGELINA JOLIE, NUK MË PËLQEN TË JEM BEQARE

Angelina Jolie rrëfen: “Nuk më pëlqen të jem beqare. Nuk është një gjë që e doja dhe nuk ka asgjë të bukur që të jesh. Është e vështirë”. Në një intervistë për gazetën...
`DESPACITO` ME NJË TJETËR REKORD

`DESPACITO` ME NJË TJETËR REKORD

Luis Fonsi, Daddy Yankee dhe Justin Bieber janë të lidhur zyrtarisht me Mariah Carey dhe Boyz II Men! Pas 16 javëve të njëpasnjëshme, “Despacito” tani është lidhur zyrtarisht me “One...
Wahlberg, aktori më i paguar në botë

Wahlberg, aktori më i paguar në botë

Vendi i parë në listën e aktorëve më të paguar në botë i takoi Mark Wahlberg, i cili në 12 muajt e fundit, ka fituar 68 milionë dollarë. Walhlberg (46), reperi i dikurshëm, i cili u bë...
NUK E BESONI SI E UROI RITA, MADONNËN PËR DITËLINDJE (FOTO)

NUK E BESONI SI E UROI RITA, MADONNËN PËR DITËLINDJE (FOTO)

Këngëtarja e njohur botërore, Madonna, e cila njihet edhe si diva e muzikës feston ditëlindjen. Madonna pranoi urime të shumta nga fansat, miqtë, familjarët dhe kolegët e saj, shkruan...
ELVANA GJATA NDEZ FRANCËN, PERFORMANCA E PARË NË EUROPË

ELVANA GJATA NDEZ FRANCËN, PERFORMANCA E PARË NË EUROPË

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata ka vetëm disa muaj që ka publikuar projektin muzikor ‘Forever is over’, në bashkëpunim me dj e njohur, David Guetta. Ajo ka nisur turin veror, duke e nisur...