February 27, 2021

Ibrahimovic synon rikthimin për ndeshjen derbi në Serie A


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 162

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 163

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 164

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 165

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 166

Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic, raportohet se shpreson të rikthehet nga dëmtimi kundër Juventusit më 7 korrik.


Ibrahimovic po përballet tash e disa javë me një dëmtim, gjë që e detyron atë të mungojë në ndeshjet e para të Milanit në Serie A dhe Kupën e Italisë, transmeton lajmi.net.

Sidoqoftë, Tuttosport pretendon se 38-vjeçari ka sytë e tij që të kthehet në aksion kur Rossonerët presin Juven më 7 korrik.

Suedezi, i cili luajti për bardhezinjtë midis 2004 dhe 2006, ka katër gola dhe një asistim në 10 ndeshje këtë sezon.