March 1, 2021

Flet moderatori shqiptar, tregon si e ka kaluar koronavirusin


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 162

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 163

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 164

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 165

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 166

Disa ditë më parë gjatë transmetimit të emisionit “Stop”, moderatori i njohur Saimir Kodra deklaroi se e ka kaluar Koronavirusin që në muajin Janar.

“Dua t’ju tregoj se kam bërë analizën dhe doli se unë e isha infektuar nga koronavirusi, por e kam kaluar atë, madje që në janar”, tha ai. 

Mbrëmjen e sotme Kodra ishte në një lidhje direkte për emisionin “Opinion”. Ai është pyetur nga gazetari Blendi Fevziu nëse e ka kaluar apo jo Koronavirusin. Moderatori ka treguar se nuk ishte shaka por një apel indirekt për të bërë testime.

“Nuk ishte shaka, mirëfilltazi, por ishte një apel indirekt për të bërë testime, për ta kuptuar të gjithë që nëse kemi nivele antikorpesh të dalim dhe të mos kemi frikë. Dhe rasti konkret për të mos pasur frikë nga kjo situatë, për të mos dalë unë më i mençuri në botë, është zotëria Brataj që kam përballë, e kaloi dhe ja ku është pranë nesh duke folur. Ka plot të rinj që nuk duhet ta kenë frikë dhe se s’kanë pasur frikë ndonjëherë…”, u shpreh Kodra.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *