January 26, 2021

Balada e re e Loredanës me rep-artistin gjerman “pushton” YouTube-n, për një natë miliona klikime


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 162

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 163

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 164

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 165

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/odalotit/public_html/wp/wp-content/plugins/wp-post-author/includes/awpa-functions.php on line 166

Pas një pauze, reperja Loredana ka publikuar një këngë të re, mesnatën e kaluar me yllin e repit gjerman Capital Bra.

Kjo këngë ka arritur mbi një milionë klikime brenda disa orësh, shkruan 20minuten.ch, përcjell “Bota sot”.

Ju i takoni të me të vërtetë të mëdhenjve. Dhe çfarë ndodh kur dy të famshëm në biznesin e tyre bashkohen? Loredana (24) dhe Capital Bra (25) e provuan këtë duke publikuar bashkëpunimin mbrëmë. Ne kemi detajet e bashkëpunimit më të fundit të repit gjerman.

Për çfarë bëhet fjalë?

Ndoshta fuzioni më i madh gjerman i repit që nga Autotune. Dhe kjo pa një fazë të gjatë promovuese: Vetëm të Mërkurën, të dy Loredana dhe Capital Bra befasuan njoftimin për projektin e përbashkët në kanalet e tyre Insta. Disa orë më vonë, në mesnatë, ” Nicht verdient” u publikua në internet – një baladë e këndshme autotune për një dashuri të paplotësuar.

Çfarë po ndodh?

Shumë! Pas vetëm 31 sekondash, kënga regjistroi gati 190,000 klikime në Youtbe, siç vërejti “Rap Check”. “Numra jashtëzakonisht të sëmurë”, të përmbledhur në kanalin YouTube. Të enjten në mëngjes, kënga tashmë theu shenjën e një milion. Në trendet në YouTube, ” Nicht verdient” arriti nga asgjëja nga vendi i dytë.

Ku është pushimi i paralajmëruar?

Pyetje e mirë Në fillim të muajit prill, Loredana njoftoi se do të merrte një pushim muzikor dhe do të përqendrohej plotësisht në të qenurit nënë. Por, ajo bëri një përjashtim: Vetëm disa ditë pas deklaratës së saj të pushimit, ajo me sa duket hodhi planet e saj në bord dhe u takua me yllin gjerman të rap-it.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *